Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej “STOMATOLOGIA-PROTETYKA" s.c.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "STOMATOLOGIA-PROTETYKA: s.c. powstał w 2000 roku. Od samego początku działalności stawiamy na częste szkolenia personelu średniego jak i lekarskiego. Staramy się sprostać wysokim wymaganiom naszych pacjentów. Łączymy w sobie doświadczenie oraz postęp i nowoczesność. Zapraszamy do naszego gabinetu w centrum Jastrzębia-Zdroju!

Chirurg stomatolog Michał Wodecki

Ukończył Śląska Akademię Medyczną w Katowicach na wydziale stomatologicznym w 1991 roku. W 1996 roku zdał egzamin specjalizacyjny w zakresie chirurgii stomatologicznej. W 2009 roku ukończył szkolenie w zakresie implantologii CURRICULUM IMPLANTOLOGICZNE. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenie Implantologicznego. Bierze czynny udział w szkoleniach
i sympozjach z dziedziny implantologii zarówno krajowych jak
i międzynarodowych.

lek. stom. Maria Biernacka

W 2000 roku ukończyła Akademię Medyczną w Lublinie na kierunku stomatologicznym. Jej pasją jest leczenie endodontyczne oraz protetyka stomatologiczna.

lek stom. Agnieszka Słaboń-Chmiel

W 2007 roku ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach na kierunku lekarsko-dentystycznym. W 2009 roku rozpoczeła szkolenie CURRICULUM IMPLANTOLOGICZNE. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego.

lek. stom. Agnieszka Duda-Nawrocka

W 2003 roku ukończyła Śląską Akademię Medyczną w Katowicach na kierunku stomatologicznym. Jej pasją jest stomatologia estetyczna.

lek. stom. Stanisława Filar-Mieleniec

W 1970 roku ukończyła Akademię Medyczną w Krakowie na wydziale stomatologicznym. W 1977 roku zdała egzamin uzyskując I stopień specjalizacji w zakresie stomatologii ogólnej. W 1979 roku otrzymała drugi stopień specjalizacji w zakresie stomatologii ogólnej .

tech. dent. Urszula Madej

W 1978 roku skończyła Studium Medyczne w Zabrzu na wydziale techniki dentystycznej.

Personel

Zajmujemy się rejestracją pacjentów, pomagamy lekarzom, wykonujemy zabiegi profilaktyki oraz kosmetyki metodą SOLO, zajmujemy się sprzedażą środków higieny jamy ustnej.